Realna Strategia Rozwoju Miasta Łaskarzew

Mamy przyjemność przedstawić mieszkańcom naszego miasta niezależną ankietę, której wypełnienie może przyczynić się do opracowania założeń Realnej strategii Rozwoju Miasta Łaskarzew. Ankieta zawiera kluczowe pytania, dotyczące funkcjonowania szeregu urzędów, instytucji, organizacji i stowarzyszeń, działających w naszym mieście. Odnosi się również do przyszłych projektów, koncepcji oraz inwestycji. Głos każdego mieszkańca Łaskarzewa jest dla nas niezwykle ważny, dlatego zachęcamy do wzięcia udziału w prezentowanym projekcie. Uzupełnienie ankiety, która jest całkowicie anonimowa, zajmuje zaledwie 5-10 minut.

Foto: SAD

Już teraz kliknij i wypełnij anonimową ankietę, której odpowiedzi mogą okazać się niezwykle pomocne w opracowaniu Realnej Strategii Rozwoju Miasta Łaskarzew.

LINK DO ANKIETY >>>>

Niezależny projekt przygotowany przez Fundację Lokalny Reset, zawiera cały szereg niezwykle istotnych pytań i zagadnień, co umożliwi zebranie opinii mieszkańców, które posłużą do opracowania generalnych założeń Strategii Rozwoju Miasta. Dokument będzie odnosił się do kluczowych, z punktu widzenia przyszłości Łaskarzewa, problemów, projektów i zadań w najbliższych 10 – 20 latach.

Wszyscy mieszkańcy, którym zależy na przyszłości i rozwoju Łaskarzewa mogą już teraz włączyć się w dyskusję o najbardziej istotnych problemach miasta, poprzez wyrażenie swojej opinii, zgłoszenie pomysłów i uwag w prezentowanej, niezależnej ankiecie.

Głos każdego mieszkańca miasta jest dla nas ważny i może przyczynić się do powstania nowych, ciekawych projektów, inwestycji, rozwiązań. Z pewnością może być sygnałem i wskazówką do poprawy sytuacji.

Projekt będzie realizowany do dnia 10 listopada 2022 r. Po zakończeniu ankiety zostanie sporządzony i opublikowany raport z badania, prezentujący głosy i pomysły mieszkańców Łaskarzewa. Zachęcamy do wzięcia udziału i wyrażenia swojej opinii. Już teraz włącz się w debatę o przyszłości Łaskarzewa! To jest również Twoje miasto!

Serdecznie zapraszamy do dyskusji.

Sławomir Danilczuk

PS. Uwaga! To NIE JEST ankieta Miasta Łaskarzew – to projekt niezwiązany z Urzędem Miasta!