EPSON EcoTank dla Fundacji Lokalny Reset od X-KOM.PL

Kolejna dobra informacja z Fundacji Lokalny Reset. Doceniając wkład w rozwój lokalnych społeczności firma X-KOM.PL podarowała nam urządzenie wielofunkcyjne Epson EcoTank L3251. Wydajna i ekonomiczna drukarka z funkcją skanera będzie wykorzystywana przez Fundację m.in. do rozwoju takich projektów jak SpołeczeństwoObywatelkie.pl, MediaObywatelskie.pl i WolnośćSłowa.pl.

X-KOM.PL to jeden z najczęściej i najchętniej wybieranych Sklepów Internetowych w Polsce oraz największy sprzedawca na Allegro. Firma posiadająca obecnie 26 nowoczesnych salonów na terenie całego kraju, gdzie zapewnia szeroki wybór najnowocześniejszego sprzętu komputerowego i cyfrowego. Pełna ofertę firmy znaleźć można na stronie x-kom.pl.

Przekazane Fundacji urządzenie wielofunkcyjne Epson EcoTank L3251 idealnie sprawdzi się w naszej działalności, podobnie jak w każdej małej i średniej firmie czy użytku domowym.

W imieniu Fundacji Lokalny Reset serdecznie dziękujemy firmie X-KOM.PL za ten wyjątkowy gest, uprzejmy i rzeczowy kontakt, za zrozumienie potrzeb organizacji pozarządowej oraz niezwykle profesjonalną obsługę w trakcie całego procesu realizacji dostawy.

Jeszcze raz dziękujemy za udzielone Fundacji wsparcie.

Sławomir A. Danilczuk